هویت برند

در ذهن‌ها نقش و نگار ببندید

هویت برند همان چیزی است که شما به عنوان یک کسب و کار یا سازمان هستید، و این بیانیه باید قوی و واضح باشد و در تمام جنبه های تصمیمات تجاری شما طنین انداز باشد. چه در حال راه‌اندازی یک نام تجاری جدید باشید، چه نیاز به یک به‌روزرسانی جدید، ما بین شما و مصرف‌کننده‌تان آگاهی مشخصی ایجاد می‌کنیم تا تأثیری ماندگار داشته باشید. خدمات تیم برندینگ سورسیو از جمله طراحی لوگو، طراحی ست اداری ، کپی رایتینگ و موارد دیگر را از بدو تولد کسب و کار شماست. به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ 360 درجه، تخصص ما این است که طیف کاملی از خدماتی را که برای ایجاد یا به روز کردن یک بسته هویت برند چشمگیر به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهد.

تحقیق و بررسی هویت
طراحی لوگو
ست اداری
design community
بوک برند
خدمات هویت برند

به برند شما  هویت و شخصیت  می‌بخشیم

تحقیق و بررسی هویت

ما این فرآیند را با یک مرحله تحقیق و بررسی عمیق شروع می کنیم که در آن به بررسی این موضوع می پردازیم که نام و مخفف برند تجاری شما چیست. ما همچنین یک تجزیه و تحلیل رقابتی برای درک بهتر روندها در بخش بازار و چگونگی اطمینان از متمایز بودن هویت شما انجام می دهیم. شفاف سازی پیام برند شما منجر به سریع ترین دستاوردها از نظر افزایش فروش و درآمد و ایجاد یک برند قدرتمند می شود. اگر قبلاً روی موقعیت و وضوح برند خود کار نکرده اید، زمانش رسیده است به مجموعه سورسیو اعتماد کنید.

مجموعه تخصصی سورسیو - هویت برند - تحقیق و بررسی هویت
طراحی لوگو

طراحی لوگوی شما برای هویت برند شما ضروری است. لوگوی شرکت اولین چیزی است که مشتریان هنگام معرفی یک برند یا کسب و کار جدید می بینند، بنابراین مهم است که قبل از هر چیز یک لوگو طراحی کنید.

لوگوها – مانند تصاویر – ارزش هزاران کلمه را دارند. یک لوگوی خوش ساخت به مخاطبان اجازه می‌دهد بدانند در چه صنعتی هستید، چه محصولات یا خدماتی را ارائه می‌دهید، چه چیزی کسب‌وکار شما را منحصر به فرد می‌کند و چه بینشی از شخصیت برند شما می‌دهد. در دنیای تجارت، همه چیز به اولین برداشت ها مربوط می شود.

هدف از طراحی لوگوی حرفه ای این است که کسب و کار شما را نسبت به رقبای خود برتری دهید . برای دستیابی به این امر ، یک لوگو باید به یاد ماندنی، ساده و منحصر به فرد باشد. مجموعه سورسیو اینجاست تا به شما کمک کند لوگویی طراحی کنید که تمام این معیارها را برآورده کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - هویت برند - طراحی لوگو
ست اداری

ست اداری  در واقع همان اسنادی است که برای هر شرکت یا دفتری مورد نیاز است. یک ست اداری شامل هدر، کارت ویزیت، پاکت اداری و غیره می باشد.

هدف اولیه طراحی ست اداری زیباسازی و هماهنگی کلیه اقلام مکاتباتی یک شرکت می باشد. ست اداری همچنین کار شناسایی یک برند را انجام می دهد.

در طراحی ست اداری، مهم ترین مرحله انتخاب رنگ هایی است که با لوگوی برند مطابقت دارند. قرار است این رنگ ها روی تمام کاغذها باشد. انتخاب رنگ های مناسب باعث جذب مشتری و افزایش اعتبار برند شما می شود.

مجموعه تخصصی سورسیو - هویت برند - ست اداری
بوک برند

بوک  برند  ابزاری ضروری برای کسب‌وکارها است که دستورالعمل‌های روشنی در مورد نحوه ارتباط مؤثر با یک برند ارائه می‌دهد. این جزئیات سبک، صدا و مخاطبان مورد نظر یک شرکت است که ثبات را در تمام کانال های ارتباطی آنها تضمین می کند.

ممکن از برایتان سوال باشد که چرا بوک برند برای شرکت شما الزامی می باشد ؟ تقریباً همه بخش‌های یک شرکت می‌توانند از تیم توسعه‌دهنده آن گرفته تا بخش‌های بازاریابی و خلاق از وجود یک بوک برند بهره ببرند. به طور کلی، شرکت باید هنگام معرفی برند خود به مخاطبان خارجی، آنچه را که پذیرفته شده است و آنچه را که پذیرفته نیست، بشناسد که وجود یک بوک برند می تواند به شفاف تر شدن این قوانین کمک کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - هویت برند - بوک برند
مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

نیاز به پیشرفت در کسب و کار خود را احساس می‌کنید؟ با متخصصین سورسیو کسب و کار خود را ارتقا دهید.