خدمات ما
سئو وب ‌سایت

سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت (search engine optimization) را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی دانست که برای افزایش بازدید و ترافیک یک سایت انجام می‌شود. وقتی سایت شما ازنظر سئو، بهینه باشد مورد اعتماد و اهمیت موتورهای جستجو قرار می‌گیرد، درنتیجه سریع‌تر در نتایج جستجوی مخاطب و کاربرانتان نیز ظاهر می‌شود. به خاطر داشته باشید که پیاده‌سازی این تاکتیک‌ها و روش‌ها به ‌سادگی امکان‌پذیر نیست و نیازمند دانش زیاد، تخصص و صبوری کامل است. چرا خدمات سئو وب‌سایت را به میندال بسپاریم؟ میندال به عنوان یکی از شرکت‌ های حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ، به صورت کاملاً تخصصی در زمینه های مختلف، از جمله طراحی، بهینه‌سازی و سئوی سایت فعالیت دارد. تیم مجرب و متخصص، پروپوزال نویسی قبل از شروع کار، ارائه گزارشات هفتگی و حساس بودن به زمان تحویل پروژه، از جمله مواردی است که میندال توانسته تاکنون اعتماد مخاطبین و مشتریان خود را جلب کند.

راهکارهای متنوع
انواع حالات سئو وب‌سایت مناسب کسب و کار شما
بهینه‌سازی وب‌سایت

سورسیو به عنوان یکی از شرکت‌‌های حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ، به صورت کاملاً تخصصی در زمینه‌های مختلف، از جمله طراحی، بهینه‌سازی و سئوی سایت فعالیت دارد. تیم مجرب و متخصص، پروپوزال نویسی قبل از شروع کار، ارائه گزارشات هفتگی و حساس بودن به زمان تحویل پروژه، از جمله مواردی است که سورسیو توانسته تاکنون اعتماد مخاطبین و مشتریان خود را جلب کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت بهینه‌سازی وب‌سایت
مشاوره سئو وب‌سایت

در ابتدا برای شروع و ارائه خدمات، تیم سورسیو سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد. در واقع این مرحله به عنوان گام نخست از مهم‌ترین مراحل برای سئوی سایت شماست. زیرا می‌توانید با آگاهی برای پیاده‌سازی تکنیک‌ها تصمیم‌گیری کنید. بهتر است همیشه در هنگام مشاوره گرفتن از هر تیمی که انتخاب می‌کنید، به نکات زیر توجه کنید: ● مشاهده نمونه کارهای آن تیم. ● درخواست معرفی افرادی که قبلاً با این تیم کار کرده‌اند. ● تأکید داشتن بر استفاده از پیشنهادات سرچ کنسول گوگل برای سایتتان. ● شناخت و تجربه‌ی تیم از کسب وکار شما. ● برآورد زمان تقریبی.

قطعاً انتخاب این همه شرکت و تیم‌هایی که خود را در این زمنیه متخصص می‌دانند سخت است، اما با کمی تحقیق و بررسی می‌توانید کسب وکار خود را به یک متخصص معتمد بسپارید. به طورکلی مشاوره سورسیو در این مرحله به‌صورت کاملاً رایگان ارائه می‌شود و شامل موارد زیر است: ● مشاوره در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت و بررسی آن از قبیل قالب استفاده شده، ساختار و نمای کلی سایت و ... ● مشاوره در زمینه‌ی بهینه‌سازی سایت و بهبود رابط کاربری یا UX ● مشاوره در زمینه‌ی انتخاب کلمه کلیدی و هدف برای کسب و کارتان ● مشاوره در مورد استفاده از تکنیک‌های تخصصی سئو سایت، محتوا، بهینه سازی هدر و فوتر ● مشاوره در مورد هزینه و زمان تقریبی آن.

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت مشاوره سئو وب‌سایت
آنالیز وب‌سایت

در این مرحله ساختار سایت شما به طور دقیق مورد بررسی و آنالیز قرار می‌گیرد. این آنالیز شامل موارد زیر است: آنالیز سایت از لحاظ سرعت، سورس کد و uptime سرور/ هاست بررسی ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل، بینگ تحلیل سایت و رفع خطاهای فنی و تکنیکال بررسی صفحات 404 ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر بررسی امنیت سایت و SSl بررسی دامین آتوریتی (DA) و پیج آتوریتی (PA) سایت آنالیز سایت از لحاظ ساختار لینک‌های داخلی و خارجی بررسی نقشه وب‌سایت و ثبت و بهینه‌سازی آن بررسی محتوای سایت، نحوه‌ی نگارش و به کار بردن صحیح تگ های هدینگ H1 الی H6 و چیدمان آن‌ها بهینه‌سازی تصاویر، ویدئو و رسانه‌های موجود در سایت بهینه‌سازی متا‌تگ‌های عنوان و دیسکریپشن بررسی لینک‌های سایت بررسی فایل robot.txt بررسی سایت از لحاظ کنیبالیزیشن و تگ‌های کنونیکال بررسی ریسپانسیو بودن سایت و Mobile Freindly آنالیز سایت از لحاظ AMP بودن بررسی افزونه‌ها و به‌روزرسانی آن‌ها آنالیز سایت از لحاظ Structured Data بررسی و ثبت شبکه‌های اجتماعی سایت بررسی سایت از لحاظ لوکال و سئوی محلی بررسی بک لینک‌ها

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت آنالیز وب‌سایت
آنالیز رقبا

آنالیز رقبا یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که باید انجام دهید تا اطلاعات ارزشمندی در مورد فعالان حوزه‌ی کسب و کار خود به دست آورید. در این گام نیاز هست تا با شناسایی رقبا و تجزیه و تحلیل آن‌ها، وب‌سایت را بهینه‌تر کنید و در جایگاهی بالاتر از نتایج رقبا قرار گیرید. درواقع تجزیه و تحلیل رقبا راهی است که به شما کمک می‌کند بیشتر به نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود پی ببرید و راحت‌تر نیازهای مخاطبین ومشتریان را برطرف نمایید. مجموعه تخصصی سورسیو در این مرحله از بررسی رقبا، ابتدا به کمک یکسری ابزارها مثل Moz به شناسایی تک تک رقبا می‌پردازد تا تعیین کند با کلمه کلیدی هدف شما، چه سایت‌های دیگری در حال فعالیت هستند. سپس با تعیین درجه سختی کلمات، به بررسی قدرت کلی رقبا پرداخته و در صورت نیاز کلمات جدید و بهتری (با توجه به هدف و کسب و کار شما) از لحاظ افزایش ترافیک و رتبه گرفتن پیدا خواهد کرد. درنتیجه به شما کمک می‌کند تا از هدر رفتن زمان و وقت خود جلوگیری کنید. در نهایت، متخصصین سورسیو سایت رقبا را از لحاظ ساختار و تجربه کاربری (UX)، استراتژی محتوا و کیفیت آن، استفاده از تصاویر و سایر رسانه‌ها، لینک‌دهی داخلی و خارجی و بک لینک‌ها، شبکه‌های اجتماعی، استراتژی‌های تبلیغاتی و ... بررسی کرده و با یک نتیجه‌گیری دقیق شروع به بهینه‌سازی وب‌سایت شما می‌کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت آنالیز رقبا
تحقیق کلمه کلیدی

این مرحله نیز از مهم‌ترین مراحل برای سئوی وب‌سایت شما است زیرا خود را با نیاز و خواسته‌ی مخاطب و مشتری هم سو و هم‌جهت می‌کنید. تحقیق اصولی کلمات کلیدی به بیشتر و بهتر دیده شدن شما در نتایج گوگل برای کاربران کمک می‌کند. تحقیق کلمه کلیدی یعنی تعیین فهرستی از مهم‌ترین، تجاری‌ترین و محبوب‌ترین کلمات هدف شما که کاربر با جستجوی آن‌ها در گوگل وارد سایت شما شود. تهیه و تحقیق کلمات کلیدی مستلزم صرف زمان و دقت زیادی است. زیرا شما در این مرحله می‌توانید ساختارهای کلی سایت، محتوا، لینک‌سازی و ... را تعیین کنید. ازنظر مجموعه‌ی تخصصی سورسیو، اهمیت تحقیق کلمه کلیدی بسیار بالاست. مجموعه سورسیو به شما این اطمینان را می‌دهد که با انجام دقیق و اصولی آن به کمک ابزارهای تخصصی Kwfinder, Ahref, Keywordtool.io و ... در نهایت آنالیز و دسته‌بندی کلمات توسط نیروی انسانی جهت تحلیل آن‌ها، به تعیین لانگ تیل‌ها، تعیین کلمات کلیدی کم رقابت، تفکیک موضوعات از لحاظ ارزش و اهمیت آن‌ها، سهولت در نوشتن محتواهای خوشه‌ای یا پیلار-کلاستر، به‌روزرسانی محتواهای قدیمی بر اساس کلمات هدف، افزایش بازدید و ترافیک و افزایش نرخ تبدیل سایتتان کمک کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت تحقیق کلمه کلیدی
سئوی داخلی سایت یا On Page SEO

بهینه‌سازی یا سئوی داخلی سایت یعنی تمام فعالیت های و کارهایی که در داخل سایت انجام می‌شود تا به افزایش نرخ کلیک و بازید آن کمک کند. مجموعه تخصصی سئو سورسیو این مرحله از سئوی سایت شما را با تکنیک‌هایی از قبیل زیر شروع می‌کند:  بررسی عنوان صفحه یا متا تگ عنوان (Page Title) عنوان صفحه مهم‌ترین فاکتوری است که باید به آن توجه کرد زیرا باعث می‌شود کاربر را به کلیک بر روی سایت شما در نتایج SERP ترغیب کند. از جمله قسمت های است که کلمه کلیدی به طور کامل در آن جای می‌گیرد. بررسی متا دیسکریپشن یا توضیحات (Meta Description) اکثر وب‌سایت‌ها و کسب و کارها فراموش می‌کنند این متای مهم را تکمیل کنند. درحالی که استفاده از دیسکریشن مناسب و کاربردی، شانس کلیک و بازدید سایت شما را افزایش می‌دهد. بررسی لینک‌ها یا URL ها ساختار لینک‌ها و آدرس صفحات باید طبق اصول سئو، کوتاه و خوانا و مرتبط باشد. بررسی تگ‌های بدنه و متا تگ و چگالی کلمه کلیدی تعریف یک کلمه کلیدی برای هر صفحه، شما را به سمت هدفتان نزدیک‌تر می‌کند. همچنین ساختار بدنه و محتوا از لحاظ چینش آن‌ها، استفاده‌ی صحیح از تگ های H1 الی H6 و استفاده از تعداد مناسب کلمات کلیدی در محتوا، از جمله نکات مهمی است که در سئوی داخلی سایت حائز اهمیت است. بررسی بهینه‌سازی و سئوی تصاویر تاثیر استفاده از کلمات کلیدی در تگ آلت تصاویر، علاوه بر search image، می‌تواند در مواقعی که به هر دلیلی سایت شما قادر به نمایش عکس نباشد، به تجربه کاربری و سئوی شما کمک کند. بررسی لینک‌سازی داخلی استفاده از انکرتکست‌های مناسب، و لینک‌دهی‌های به جا، می‌تواند سئوی سایت شما را تا حد زیادی تقویت کند.

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت سئوی داخلی سایت یا On Page SEO
سئو خارجی سایت یا Off Page SEO

بهینه‌سازی و سئوی خارجی شامل تمام فعالیت‌هایی است که در خارج از سایت باید انجام شود، تا هم به سئو و هم به برندسازی کسب و کار خود کمک کنید. در واقع سئوی خارجی را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین منبع قدرتمند برای رتبه‌گیری نیز در نظر گرفت. برخی از این تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی که مجموعه تخصصی سئو سورسیو بر روی پروژه‌ها انجام می‌دهد به شرح ذیل است: استفاده از استراتژی‌های مناسب برای ‌سازی خارجی تولید محتوای با کیفیت جهت بک لینک و بالا بردن اعتبار صفحه و سایت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و سوشیال مدیا طبق اصول و الگوریتم‌های مخصوص به آن بازسازی لینک‌های شکسته و صفحات 404 حضور و ایفای نقشِ مؤثر در مصاحبه ها، سمینارها و نقل قول‌ها ثبت سایت در گوگل مپ ارتباط و تعامل با وبلاگ‌ها و فروم‌ها و انجمن‌ها  ایجاد کمپین مناسب برای تبلیغات و ادورز گوگل به‌کارگیری استراتژی ویدئو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، کامنت مارکتینگ و اینفلوئنسر مارکتینگ ثبت نام در وب دایرکتوری‌ها خرید رپورتاژ آگهی، خبرنامه و پست میهمان شرکت در نقد و بررسی‌ها، سؤالات متداول و اعتمادسازی

مجموعه تخصصی سورسیو - سئو وب‌سایت سئو خارجی سایت یا Off Page SEO
مشاوره رایگان
با کمک سورسیو بهترین راه حل را بیابید

ما در اینجا هستیم تا تجربهٔ دیجیتال شما را به یک سطح جدید برسانیم. از طراحی سایت گرافیکی گرفته تا بهینه‌سازی سئو و ایجاد تصاویری که داستان شما را به بهترین شکل منعکس کنند، تعهد ما به ارائهٔ خدمات با کیفیت و حرفه‌ای فراتر از انتظارات شماست. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را به اوج برسانید، اینجاست که ما به بازی می‌پیوندیم. فقط کافی است فرم تماس زیر را پر کنید و ما با شما تماس بگیریم تا در مورد نیازها و اهداف شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید و به دنیایی از امکانات وابسته به طراحی وب و تجربه کاربری پیوسته، خوش آمدید بگویید.

با استفاده از اعضای جوان، پرانرژی، آشنا با تکنولوژی روز و مشتاق به پیشرفت هرچه بیشتر تلاش می‌شود به سوالات و ابهامات شما در موارد طراحی سایت، سئو و غیره در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم. با مشاوره رایگان مجموعه تخصصی سورسیو به تمامی سوالات و ابهامات شما پاسخ داده می‌شود.

سوالات متدوال
پاسخ تمام سوالات شما اینجاست!
هزینه سئو چگونه محاسبه می‌شود؟
  1. هزینه سئو به عوامل متعددی اعم از ابعاد سایت، میزان رقابت در صنعت، و نیازهای خاص شما بستگی دارد. ما پس از بررسی نیازهای شما و ابعاد حوزه کسب و کار شما برآورد هزینه و شرح خدمات را خدمتتان اعلام میکنیم.
آیا هزینه سئو یکباره یا ماهانه محاسبه می‌شود؟

بسته به نوع قرارداد ممکن است یکبار و یا به صورت ماهانه باشد که این مورد به نوع خدماتی که شما نیاز دارید، بستگی دارد.

آیا می‌توانم تعداد کلمات کلیدی را تغییر دهم یا اضافه کنم؟
  1. بله، ما با همکاری شما می‌توانیم لیست کلمات کلیدی را تغییر دهیم و به روزرسانی‌های لازم را اعمال کنیم. این امکان به شما کمک می‌کند تا بهترین استراتژی را برای جلب ترافیک مخاطبین هدف خود انتخاب کنید.
چقدر زمان لازم است تا نتایج سئو قابل مشاهده شود؟
  1. زمان لازم برای دیدن نتایج سئو به عواملی از جمله وضعیت فعلی وب‌سایت، حجم کلمات کلیدی و رقابت در حوزه مرتبط باز می‌گردد. اما تغییرات اولیه معمولاً در 4-6 ماه قابل مشاهده هستند.


آیا سئو برای تمامی نوع‌های کسب و کار مناسب است؟
  1. بله، سئو برای تمامی کسب و کارهایی که در فضای وب فعالیت می کنند، موثر است. بهینه‌سازی وب‌سایت باعث افزایش ترافیک ورودی وب سایت شما در موتورهای جستجو شده و به همان اندازه باعث افزایش فروش و درآمد کسب و کار شما می شود.
چگونه می‌توانید موفقیت پروژه را بسنجیم؟

ما از ابزارها و معیارهای متنوعی برای سنجش موفقیت در پروژه به عنوان KPI استفاده می‌کنیم. از جمله این ابزارها می‌توان به رتبه‌بندی در موتورهای جستجو، ترافیک ارگانیک، افزایش تبدیل‌ها و ... اشاره کرد که تمامی این موارد در گزارشی که ماهیانه برای شما ارسال می‌کنیم، درج شده و قابل مشاهده می‌باشد.

پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکردید؟

سوال خود را با کارشناسان سورسیو در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

نیاز به پیشرفت در کسب و کار خود را احساس می‌کنید؟ با متخصصین سورسیو کسب و کار خود را ارتقا دهید.