مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت

ارائه مشاوره و خدمات تحلیل سئو سایت

خواه دارای سایت باشید و یا نیاز به طراحی سایت داشته باشید جهت راه‌اندازی استراتژی‌های سئو، مشاوره در مورد استراتژی محتوای خود، بررسی طبقه‌بندی سایت، راه‌حل‌های لینک‌سازی یا کمک در مورد مشکلی نیاز داشته باشید، هدف هر مشاوره سئو ارائه نتایج در سریع‌ترین زمان ممکن است. رویکرد یکسانی برای سئو وجود ندارد. لذا صرفا بررسی و آنالیز سایت شما با ابزارهای آنلاین، شما را به نتیجه مطلوب نخواهند رساند. تیم متخصص سورسیو با انعطاف‌پذیری بالا، کسب و کار آنلاین شما را بررسی می‌کنیم.

خدمات مقرون به صرفه مشاور سئوی سورسیو شامل همه چیزهایی است که برای به دست آوردن درک بهتر از جایی که در حال حاضر هستید، کجا باید بروید و چگونه می‌توانیم به آنجا برسیم، به آن نیاز می‌باشد. از آنجایی که هر وب‌سایت متفاوت است، هر طرح سئو نیز باید متفاوت باشد. اگر تصمیم دارید ما را به عنوان مشاور باتجربه سئو خود انتخاب کنید،  تیم متخصص سئو سورسیو یک استراتژی سئو را برای کمک به شما در تحقق اهدافتان تدوین می‌کند.

بررسی فنی سایت
بازیابی پنالتی گوگل
انتقال وب‌سایت
link
لینک سازی
بهینه‌سازی تصاویر
بررسی صفر تا صد سایت شما

خدمات مشاوره و تحلیل سئو سایت

بررسی فنی سایت

با بررسی جزئیات فنی سایت خود، ضمن شناسایی فرصت‌های بهبود، بینشی در مورد عملکرد سایت خود به دست آورید. مواردی که تیم سئوی فنی ما برای شما بررسی می‌کند، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بررسی robots.txt
 • خطاهای crawl گوگل
 • بهینه‌سازی تصاویر
 • نقشه سایت
 • عملکرد موبایل (ریسپانسیو)
 • محتوای کپی
 • معماری سایت
 • بررسی ریدایرکت‌ها
مجموعه تخصصی سورسیو - مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت - بررسی فنی سایت
بازیابی پنالتی گوگل

چه با مجموعه‌های دیگری همکاری می‌کنید و چه تیم متخصص خود را دارید، اگر به هر دلیل نامعلومی از صفحه نتایج خارج شده‌اید، تیم باتجربه سئو ما شما را یاری کرده و صفحات سایت شما را به نتایج گوگل برمی‌گرداند.

 • بازیابی ترافیک از دست رفته
 • بازگردانی رتبه از دست رفته
 • حفظ آبروی برند
مجموعه تخصصی سورسیو - مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت - بازیابی پنالتی گوگل
انتقال وب‌سایت

کسب‌وکارهای در حال رشد اغلب به پلتفرم‌های جدید، نام‌های دامنه یا انتقال به یک تجربه مرور امن (HTTPS) تبدیل می‌شوند. فرآیند انتقال سایت مجموعه ای از عوارض احتمالی را ارائه می دهد که می‌تواند عملکرد سایت شما را مختل کند و باعث از دست دادن ترافیک سایت شما شود. اجرای صحیح انتقال سایت برای حفظ عملکرد بسیار مهم است. تیم ما متشکل از متخصصان فنی با تجربه سئو، هزاران وب‌سایت را با موفقیت منتقل کرده‌اند. مزایای استفاده از تیم ما برای مهاجرت عبارتند از:

 • مزیت سئویی
 • افزایش تعامل
 • افزایش اعتبار دامنه
 • بهبود عملکرد
مجموعه تخصصی سورسیو - مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت - انتقال وب‌سایت
لینک سازی

تجزیه و تحلیل لینک ها یک بررسی کامل از وضعیت سایت شما را ارائه می‌دهد و مشخص می‌کند که لینک‌ها از کجا سرچشمه می‌گیرند و به چه صفحاتی هدایت می‌شوند. تجزیه و تحلیل کامل لینک‌های داخلی و خارجی سایت شما فرصت‌های بسیاری در جهت بهبود عملکرد و  استراتژی سئو  شما فراهم میکند.

 • حذف لینک‌های غلط
 • لینک سازی داخلی و خارجی
 • بهبود سئو وب‌سایت
مجموعه تخصصی سورسیو - مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت - لینک سازی
بهینه‌سازی تصاویر

کاربران سایت تصاویر را ترجیح می‌دهند زیرا هضم محتوا را آسان‌تر می‌کند. هیچ کس دوست ندارد به دیوار بزرگ و دلهره‌آور متن خیره شود.

با این حال، اگر تصاویر شما بهینه نشده باشند، تجربه کاربری درستی را نه تنها برای کاربرات خود بلکه برای گوگل ارائه نمی‌کنید.کارشناسان سئو ما تصاویر شما را می‌گیرند و آن‌ها را در جهت لذت کاربران و گوگل بهینه می‌کنند.

 • افزایش سرعت لود سایت
 • بهبود سئو سایت
 • دسترسی سریع‌تر
 • تعامل بهتر با کاربر
مجموعه تخصصی سورسیو - مشاوره رایگان و تحلیل سئو وب‌سایت - بهینه‌سازی تصاویر
مشاوره رایگان

خدمات و مشاوره رایگان سئو وب سایت

 مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت‌های یک کارشناس سئو است. اگرچه داشتن یک وب‌سایت برای رشد و ارتقا کسب و کارتان بسیار مهم است، اما به تنهایی موثر و کاربردی نیست. دانش سئو در اینجا به کمک شما می‌آید. دانش سئو بسیار گسترده و تخصصی است و دیگر دانستن چند تکنیک ساده کافی نیست. پس باید کار را به کاردان بسپارید و از متخصصین سئو مشاوره بگیرید. مشاوره رایگان سئو یکی از اصلی‌ترین خدماتی است که مجموعه سورسیو به شما ارائه می‌دهد. ما در مجموعه سورسیو تلاش می‌کنیم که با ارائه مشاوره حرفه ای و تخصصی در زمینه سئو و طراحی سایت توسط متخصصین با تجربه، به شما در پروژه‌های بزرگ و کوچک و راه‌اندازی و رونق کسب و کارتان کمک کنیم.


خدمات مشاوره رایگان سئو

مجموعه سورسیو در صفر تا صد سئو سایت شما همراه تان است و به شما مشاوره میدهد. در اینجا فقط به برخی از مواردی که مجموعه سورسیو به شما مشاوره میدهد اشاره کرده‌ایم:

 • طراحی سایت با رعایت اصول سئو
 • تکنیک‌های سئو و بررسی سئوی فنی سایت
 • یافتن کلمات کلیدی
 • مشاوره تولید محتوا
 • آنالیز رقبا
 • گوگل آنالیتیکس
 • گوگل سرچ کنسول


طراحی سایت با رعایت اصول سئو

مجموعه سورسیو به شما در طراحی سایت با رعایت اصول سئو مشاوره می‌دهد. اولین چیزی که شما برای انجام سئو وب‌سایت به آن نیاز دارید، انتخاب یک استراتژی برای انجام سئو در وب‌سایت است. با توجه به اینکه طراحی وبسایت یک فرآیند پیچیده و طولانی است، شما قطعا به یک استراتژی عالی نیاز دارید. البته که رعایت اصول سئوی سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است.


تکنیک‌های سئو و بررسی سئو فنی سایت

مجموعه سورسیو به شما در زمینه تکنیک‌های سئو و بررسی سئو فنی سایت به شما مشاوره میدهد. بعد از طراحی وب‌سایت لازم است ساختار فنی سایت خود را درست کنید. مثلا باید توجه داشته باشید که صفحات سایتتان روی موبایل و تبلت نمایش درست و واضحی داشته باشند. اگر تکنیک‌های سئو را بدانید راحت تر به هدفتان می‌رسید.


یافتن کلمات کلیدی

یکی از موارد مهم و اصلی در وب‌سایت شما یافتن کلمات کلیدی است. منظور از کلمات کلیدی، کلماتی هستند که کاربران در موتور‌های جست و جو سرچ می‌کنند تا اطلاعاتی در مورد آنها پیدا کنند. ابزار‌های زیادی هستند که به شما کمک می‌کنند، تا بفهمید میزان محبوبیت، سرچ و سختی یک کلمه چقدر است. با این کار می‌توانید رتبه سایت خود را ارتقا بدهید.


مشاوره تولید محتوا

مشاوره تولید محتوا، یکی دیگر از خدمات مشاوره مجوعه سورسیو است. تولید محتوای جذاب و استاندارد، یکی از وظایف بسیار مهم شما در وب‌سایت است پس باید با توجه به نوع خدماتی که به مخاطبان خود ارائه می‌دهید؛ در درجه اول نیازهای مخاطبان خود را شناسایی کرده و بتوانید متناسب با نیاز و سلیقه مخاطب خود، تولید محتوا کنید.


آنالیز رقبا

آنالیز رقبا یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای سئو یک وب‌سایت است. لازم است کار رقبای خود را بررسی و تحلیل کنید، تا بتوانید با آنها رقابت کنید. آنالیز وب‌سایت‌های رقبا از آنالیز محتوای درج شده در وب‌سایت سایت‌های رقیب شروع می‌شود و جز به جز ساختار وب‌سایت‌های رقیب بررسی می‌شود. مثلا بررسی می‌کنیم که دیگر سایت‌ها از چه تعداد بک لینک برای صفحات وب‌سایت خود بهره برده‌اند.


گوگل آنالیتیکس

مشاوره در زمینه گوگل آنالیتیکس یکی از خدمات بسیار مهم مجموعه سورسیو است. با استفاده از گوگل آنالیتیکس می‌توانید رفتار کاربران را در سایتتان بررسی و تجزیه و تحلیل کنید و در نهایت سایتتان را سئو کنید. مثلا با این ابزار می‌توانید وضعیت و میزان ماندگاری مخاطبان را در صفحات وب‌سایت خود مشاهده کنید.


گوگل سرچ کنسول

گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) هم یکی دیگر از ابزارهای بسیار مهم برای سئو وب‌سایت است، که مجموعه سورسیو به شما در این‌ باره مشاوره میدهد. گوگل سرچ کنسول، رفتار موتور جستجوگر گوگل نسبت به صفحات سایت شما را نشان می‌دهد. وقتی که یک وب‌سایت را به طور کامل می‌سازید و محتوای صفحات مختلف آن را آپلود می‌کنید، در ابتدا باید سایت خود را به گوگل سرچ کنسول متصل کنید و صفحات خود را به موتور جستجوگر گوگل معرفی کنید.

سوالات متدوال
پاسخ تمام سوالات شما اینجاست!
چرا به مشاوره و تحلیل سئو سایت نیاز داریم؟

شما به این آنالیز و تحلیل نیاز دارید تا وضعیت ترافیک وب سایت خود را به صورت کامل لمس کنید و بتوانید در جهت افزایش آن تلاش کنید.

فرآیند درخواست مشاوره و تحلیل سئو به چه صورت است؟

شما کافی هست با پر کردن فرم درخواست مشاوره یا تماس با سورسیو، درخواست مشاوره سئو خود را مطرح کنید.

آیا تضمینی برای درستی مشاوره سئو وجود دارد؟

نتایج به دست آمده قبلی حاکی از شانس بالای شما به نتایج مشابه جدید است و در صورتی که کلیه اقدامات، به وسیله تیم تخصصی سورسیو انجام پذیرد، می توان ترسیم یک گزارش کامل و صحیح از جایگاه سئو شما داشته باشید. همچنین در صورتی که با ذکر دلیل مشکلات گزارش خود را به تیم ما منتقل کنید امکان برگشت وجه نیز فراهم می‌شود.

جلسات مشاوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

امکان برگزاری جلسات مشاوره هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری وجود دارد.

قیمت و هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

هزینه مشاوره بسته به وضعیت وب‌سایت شما، متغیر خواهد بود.

چه کسانی نیاز به مشاوره سئو دارند؟

به جرأت می‌توان گفت که تمام وب‌سایت‌ها و حتی آن‌هایی که در رتبه‌های خوبی قرار دارند، نیاز به مشاوره خواهند داشت. با این همه اگر شما به دنبال رشد وب‌سایت خود به لحاظ رتبه کلمات کلیدی، بازدید، برندینگ، افزایش فروش و … هستید؛ حتما به این خدمات مشاوره بیش از سایرین نیاز خواهید داشت.

پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکردید؟

سوال خود را با کارشناسان سورسیو در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

مشاوره رایگان سئو و طراحی سایت

نیاز به پیشرفت در کسب و کار خود را احساس می‌کنید؟ با متخصصین سورسیو کسب و کار خود را ارتقا دهید.