کلمات کلیدی درآمدزا

 

جستجویی که کاربران به ازای کلمات کلیدی انجام می دهند ؛ یک نوع درآمد زایی در دنیای مجازی است که در کشور ما، به آن کم توجهی شده و خیلی از افراد از این کسب و کار ها بی اطلاع هستند ؛ پس رقیب در این زمینه کم است؛ جای رشد برای افراد در این زمینه بسیار زیاد است و درآمد بالایی را از این راه می توانند کسب کنند.با استفاده از نکاتی که در این مقاله توضیح می دهیم ، باید بتوانید محتوا هایی را تولید کنید که برای کاربر مفید باشد وهمچنین بتوانید از آن درآمد کسب کنید. در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

تحقیق درباره ی محصولات و خدمات

با تحقیق روی محصولات و خدمات ، می توانید اطلاعاتی را درباره ی آن ها کسب کنید و نظراتی را در مورد آن ها  بنویسید. یکی از بهترین کار هایی که می توانید انجام دهید این است، که مطالب سایت های مرتبط با سایت خود را پیدا کنید، آن ها را معرفی و یا نقد کنید تا مشتریان به واسطه اعتمادی که به سایت شما دارند، جزو مشتری های آن سایت شوند؛ از طرفی هم گوگل نظرات درج شده و تعامل کاربران را متوجه می شود و هم امتیاز قابل قبولی را به سایت شما می دهد. در نتیجه روز به روز جایگاه شما در گوگل بهتر می شود و هر نظری که بدهید بر میزان مشتریان و کاربران آن سایت تاثیر خواهد گذاشت.

نکته مهم تر که به آن می توان اشاره کرد؛ زمانی است که بازاریابان کسب و کاری متوجه تاثیر شما بر روی مشتریان و متقاضیان سایتشان شوند؛ در این صورت است که پیشنهاد همکاری بیشتر با مجموعه شما را می دهند.

استفاده از ابزار ها برای یافتن کلمه کلیدی مناسب

ابزار هایی برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی وجود دارند.بسیار اهمیت دارد انتقادات و پیشنهاد های سایت هایی که محصول و خدماتشان با مطالب سایت شما ارتباط دارند را در سایتتان بنویسید. زیرا تنها مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل می شوند و همکاری می کنند. دقت کنید اگر در سایتتان در مورد تاثیر زبان خارجه در جامعه مطلب گذاشته اید ؛ مخاطبان شما کسانی هستند که به دنبال یاد گیری زبان خارجه هستند؛ پس اگر نظراتی نامرتبط گذاشته باشید، نه تنها از سایتتان خارج می شوند بلکه دیگر علاقه ای برای ورود دوباره  به سایت شما را ندارند.

همانطور که گفته شد، سعی کنید کلمات کلیدی مناسبی را با استفاده از ابزار ها بیابید و خدمات و محصولات مرتبط با آن را معرفی کنید.

جستجوی کلمات کلیدی با CPO بالا

زمانی که گوگل ادسنسGoogle AdSense) )، تبلیغاتی مربوط با موضوع وبسایت شما را در سایتتان درج می کند ؛ به ازای هر بار کلیک مخاطبان بر روی تبلیغ ، مبلغی به شما پرداخت می شود. باید سعی کنید به دنبال کلماتی بگردید که CPO و کلیک بالایی دارند تا پول بیشتری را از این راه کسب کنید.

چالشی که در این زمینه وجود دارد این است که، گوگل ادسنس خودش تصمیم می گیرد که چه تبلیغی با کدام کلمه ی   کلیدی را روی کدام سایت قرار دهد ؛ یعنی با توجه به وبسایت، تبلیغ مناسب آن را روی وبسایت قرار می دهد. پس باید سعی کنید از کلمات کلیدی با ارزش و پر کلیک تری در سایت خود استفاده و روی آن سرمایه گذاری کنید.

پس از این که کلمات کلیدی درآمدزا را پیدا کردیم؛ این سوال پیش می آید که چگونه بفهمیم در یک کلید واژه خاص نفر چندم گوگل هستیم ؟

چگونه متوجه شویم در یک کلید واژه خاص نفر چندم هستیم ؟

زمانی که شما تولید محتوا را به اندازه کافی انجام داده اید ، تمام استاندارد های گوگل را می دانید ، ابزاری های زیادی را برای شناختن کلمات کلیدی به کار برده اید و از کلمات کلیدی استفاده کرده اید ؛ زمان آن می رسد که سوال (چگونه متوجه شویم در یک کلمه کلیدی خاص، نفر چندم هستیم ؟ ) را پاسخ دهیم . اگر چه ابزار های زیادی برای رسیدن به پاسخ این سوال وجود دارد ولی شما با مشخص کردن هدفتان  از هدر رفتن وقتتان جلو گیری می کنید .برای این کار ابتدا باید انواع کلمات کلیدی مرتبط با این بخش را بدانید.

  • کلمات کلیدی بر اساس برنداین کلمات کلیدی دقیقا مرتبط با نام برند شما و معرف کسب و کار شما می باشند ؛ پس باید کلید واژه های مرتبط با برند شما، در رده های بالایی از گوگل قرار بگیرند و با لینک هایی از سایتتان نمایش داده شوند.
  • کلمات کلیدی بر اساس خدمات این کلمات کلیدی کارآمد ترین و پول ساز ترین نوع کلمات کلیدی هستند که به کار شما وابسته اند. مثلا اگر شما در زمینه فروش موبایل و تبلت کار می کنید باید از کلید واژه ی معرفی بهترین موبایل های ‏اپل و سامسونگ و یا خرید موبایل استفاده کنید که گرفتن رتبه روی این دسته از کلمات کلیدی، به دلیل رقابت بالا، بسیار دشوار است و اهمیت زیادی دارد.
  • کلمات کلیدی بر اساس موقعیت جغرافیاییاین نوع کلمات کلیدی مختص کسب و کار هایی هستند که موقعیت جغرافیایی در آن تاثیر دارد؛ مثل فروش محصولات دریایی ، غذایی ، دارو های گیاهی و...

راهنمایی انتخاب درست کلید واژه ها

اکنون که متوجه  کلمات کلیدی در این دسته شدیم و این که روی کدام یک از کلمات کلیدی باید کار کنیم تا بتوانیم از گوگل رتبه بگیریم ؛ نوبت شناخت ابزارهایی می شود که با استفاده از آن ها می توانیم متوجه شویم، روی یک کلید واژه خاص نفر چندم گوگل هستیم.

 کلام آخر

کلمات کلیدی درآمد زا و نحوه پیدا کردن آن ها را تا این جای کار برای شما توضیح دادیم و ابزار های آن را معرفی کردیم که برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی مناسب است.

استفاده از کلمات کلیدی ارزشمند، از نقاط قوت کار شما می باشد که می تواند شما را به درآمد بالا و جایگاه مناسبی در گوگل برساند.

همچنین از افزونه ها و نرم‌افزارهایی که نام برده شد ؛ می توانید استفاده کنید و با استفاده از آن ها رتبه وبسایت خودتان را در یک کلمه کلیدی خاص  بررسی کنید و بر اساس اطلاعات به دست آمده ، برنامه سایت خود را برای پیشرفت بیشتر بچینید.

تیم حرفه‌ ای سورسیو، سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و آماده خدمت رسانی به مدیران و صاحبان کسب و کار است؛ جهت مشاوره ی بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.